MANGATA HOLDING otrzymała siódmy diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

27.01.2018 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu 2018. Mangata Holding  S.A. otrzymała już siódmy diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Nagrodami Specjalnymi uhonorowano w tym roku: Wernera Hoyera - Prezesa Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Profesora - Normana Daviesa.

Statuetkami uhonorowano 10 firm i ich prezesów natomiast Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich (24 firmy), którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku.

Gośćmi przedsiębiorców byli m.in. Minister Rozwoju - Jerzy Kwieciński i Leszek Skiba - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów. Uroczystość prowadzili Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal. Z koncertem galowym wystąpiła mezzosopranistka Małgorzata Walewska z towarzyszeniem Orkiestry Filharmoników Śląskich z Katowic pod batutą Janusza Powolnego.

 

Więcej informacji na https://www.bcc.org.pl/2018/01/wielka-gala-liderow-polskiego-biznesu-2018-final-konkursu-lider-polskiego-biznesu/

750 3579

 

diament 2